Privātuma politika

Drošības politika

Nodrošināt mūsu klientu personīgo datu drošību – viens no galvenajiem uzdevumiem stāvošiem mums priekšā. Mēs nesniedzam trešajai personai vārdus, adreses, telefona numurus, e-pastus un citu līdzīgu personisko informāciju, kuru norāda mūsu klienti, veicot pasūtījumus mūsu veikalā.

Kā vairākums internet-tīmekļu, mūsu tīmeklis arī vāc tehnisko statistiku par apmeklētājiem, tādu kā: datora IP adrese, brauzera tips, operētājsistēma un citus parametrus. Mēs apkopojam un analizējam šo informāciju, lai optimizētu un uzlabotu mūsu tīmekļa darbību. Arī šo informāciju mēs nenododam trešais personai.

Kad apmeklētājs aizpilda reģistrācijas formu, atzīmējot to brīvprātīgi, viņš ir tiesīgs atteikties no ziņu vai par atlaidēm, akcijām saņemšanas no mums pa e-pastu un/vai SMS-veida. Šajā gadījumā mēs atsūtam ziņojumus, saistītu tikai ar pasūtījuma apstrādi.

Bizhuterija.lv pieņema, ka pirms mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas vai aizpildot lūgumu kļūt par reģistrēto klientu, klients esot izlasījuši mūsu Privātuma politikas principus un noteikumus.

Bizhuterija.lv neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala Bizhuterija.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Informācijas resursu turētājam.Mēs izmantojam šifrēšanas tehnoloģiju SSL, kura ir kļuvusi par nozares standartu. Tādā veidā, personīgie apmeklētāju dati tiek nodoti šifrētā veidā. Tas garantē drošību darījumos.